MUDr. Dubček Pavol

Poslanec

Kandidoval(a) za: Strana zelených Slovenska
Počet hlasov: 1047
Telefón: 44 646 364
E-mail: pavoldubcek@gmail.com
Poslanecké kluby: Žijeme Novým Mestom

Účasť na zasadnutiach

2021
22.04.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - neprítomný
13.04.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - neprítomný
13.04.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - neprítomný
18.03.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - neprítomný
09.03.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
25.02.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
12.02.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
09.02.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
20.01.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - ospravedlnený
2020
16.12.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
08.12.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
06.10.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
23.09.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - ospravedlnený
30.06.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
19.05.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
05.03.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
11.02.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
04.02.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
2019
10.12.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
05.12.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - ospravedlnený
05.11.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
08.10.2019 - Komisia pre kultúru, mládež, šport, voľný čas a medzinárodné vzťahy (2018-2022) - prítomný
24.09.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - ospravedlnený
25.06.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
11.06.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
04.06.2019 - Komisia pre kultúru, mládež, šport, voľný čas a medzinárodné vzťahy (2018-2022) - prítomný
07.05.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
26.03.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
19.03.2019 - Komisia pre kultúru, mládež, šport, voľný čas a medzinárodné vzťahy (2018-2022) - prítomný
12.03.2019 - Komisia pre kultúru, mládež, šport, voľný čas a medzinárodné vzťahy (2018-2022) - prítomný
05.03.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
12.02.2019 - Komisia pre kultúru, mládež, šport, voľný čas a medzinárodné vzťahy (2018-2022) - prítomný
29.01.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
2018
06.12.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
02.10.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
11.09.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
03.09.2018 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
28.06.2018 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov (2014-2018) - ospravedlnený
26.06.2018 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
18.06.2018 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
12.06.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
22.05.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
22.05.2018 - Miestna rada (2014-2018) - ospravedlnený
14.05.2018 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - ospravedlnený
10.04.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
12.03.2018 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - ospravedlnený
27.02.2018 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
19.02.2018 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - ospravedlnený
13.02.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
23.01.2018 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
15.01.2018 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
2017
12.12.2017 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
28.11.2017 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
20.11.2017 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
02.10.2017 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - ospravedlnený
26.09.2017 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
12.09.2017 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
30.06.2017 - Miestna rada (2014-2018) - ospravedlnený
30.06.2017 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - ospravedlnený
19.06.2017 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
13.06.2017 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
30.05.2017 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
22.05.2017 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
25.04.2017 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov (2014-2018) - prítomný
11.04.2017 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
28.03.2017 - Miestna rada (2014-2018) - ospravedlnený
20.03.2017 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
14.02.2017 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
31.01.2017 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
23.01.2017 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
2016
16.12.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
16.12.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
29.11.2016 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
21.11.2016 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
08.11.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
25.10.2016 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
17.10.2016 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - ospravedlnený
19.09.2016 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
13.09.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
28.06.2016 - Miestna rada (2014-2018) - ospravedlnený
14.06.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - ospravedlnený
24.05.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
24.05.2016 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
16.05.2016 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - ospravedlnený
05.05.2016 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov (2014-2018) - ospravedlnený
26.04.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
18.04.2016 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
22.03.2016 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
14.03.2016 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - neprítomný
15.02.2016 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - neprítomný
09.02.2016 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
26.01.2016 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
18.01.2016 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
2015
15.12.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
24.11.2015 - Miestna rada (2014-2018) - ospravedlnený
19.11.2015 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
27.10.2015 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
19.10.2015 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
13.10.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
29.09.2015 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
25.09.2015 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - ospravedlnený
14.07.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
30.06.2015 - Miestna rada (2014-2018) - ospravedlnený
30.06.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
30.06.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
25.06.2015 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov (2014-2018) - prítomný
22.06.2015 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
16.06.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
26.05.2015 - Miestna rada (2014-2018) - ospravedlnený
18.05.2015 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
07.05.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
29.04.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
24.04.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
20.04.2015 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
14.04.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
31.03.2015 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
23.03.2015 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
17.02.2015 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný
16.02.2015 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
03.02.2015 - Miestna rada (2014-2018) - prítomný
19.01.2015 - Komisia dopravy, životného prostredia a verejného poriadku (2014-2018) - prítomný
2014
19.12.2014 - Miestne zastupiteľstvo (2014 - 2018) - prítomný

Členstvo


Gescie

  • Budyšínska 12, 14, 16, 18, 20
  • Kalinčiakova 12, 29
  • Kukučínova 22, 24, 26, 28, 30, 32
  • Kukuričná 1, 8
  • Kutuzovova 1, 2, 4, 6, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25
  • Laskomerského 10, 12, 14, 16
  • Mestská 8, 10
  • Nová 1, 3
  • Odbojárov 3, 5, 9
  • Priečna 2, 4, 8, 10
  • Príkopova 2, 4
  • Rešetkova 9, 11, 13, 15
  • Tehelná 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
  • Vajnorská 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78
  • Viktora Tegelhoffa 4