Mgr. Mašátová Haliaková Marianna

Poslanec

Kandidoval(a) za: koalícia: Sloboda a Solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Počet hlasov: 1524
Telefón: 0903 253 311
E-mail: marianna.masatova@gmail.com
Poslanecké kluby: Klub novomestskej zmeny

Účasť na zasadnutiach

2021
22.04.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
18.03.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
09.03.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
25.02.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
12.02.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - ospravedlnený
09.02.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - ospravedlnený
20.01.2021 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - ospravedlnený
2020
16.12.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
08.12.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
06.10.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
23.09.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
30.06.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
19.05.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
05.03.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
11.02.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
04.02.2020 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
2019
10.12.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
05.12.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
05.11.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - ospravedlnený
08.10.2019 - Komisia pre kultúru, mládež, šport, voľný čas a medzinárodné vzťahy (2018-2022) - prítomný
24.09.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
25.06.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - ospravedlnený
11.06.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
04.06.2019 - Komisia pre kultúru, mládež, šport, voľný čas a medzinárodné vzťahy (2018-2022) - prítomný
07.05.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
26.03.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
19.03.2019 - Komisia pre kultúru, mládež, šport, voľný čas a medzinárodné vzťahy (2018-2022) - prítomný
12.03.2019 - Komisia pre kultúru, mládež, šport, voľný čas a medzinárodné vzťahy (2018-2022) - prítomný
05.03.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
12.02.2019 - Komisia pre kultúru, mládež, šport, voľný čas a medzinárodné vzťahy (2018-2022) - prítomný
29.01.2019 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný
2018
06.12.2018 - Miestne zastupiteľstvo (2018 - 2022) - prítomný